Popüler Oyunlar Yüksek Puanlı Oyunlar Editör Oyunları

Benzer Oyunlar

  • Sponsorlu Reklamlar
  • Aşk Büyüsü
  • Mobil Oyunlarımızı Oynayın
  • Oyun Açıklaması
    Genç kız, aşk büyüsü yaptırmıştır ve tüm erkekleri kendine aşık ettirmeye çalışmaktadır. Bakalım aşk büyüsünde ne kadar başarılı olacak...

    Aşk Büyüsü Oyununun Hikayesi

    Güzel bir kız olan Ketty,  normalde çok sevgi dolu bir kız olmasına rağmen aradığı aşkı bulamamıştır. En sonunda doğa üstü güçlerle bu durumu değiştirmeye karar verir. okulunun kütüphanesinden başlayarak şehrin en büyük kütüphanesine kadar her yeri araştırır ve tüm eski kitapları karıştırır. Uzun uğraşlarının en sonunda işine yarayabilecek eski bir kitap bulmuş olan Ketty hemen araştırmaya başlar. Kitabın üstüne aşık etme teknikleri yazmaktadır ve bunu kaptığı gibi kütüphane danışmanına götürür. Kitabı gören danışman kadın, belki kendisininde işine yarayacağını düşünerek yarın gelmesini söyler ve o gece kitabın fotokopisini çektirir. Ertesi gün gelen Ketty, kitabı aldığı gibi yazın uygulayabilmek için eve götürür ve öğrenmeye başlar. Kitabı yalar yutar ve yazın denize girmek için sahile gittiğinde bunu denemeye karar verir fakat bu kitabı öğrenen sadece kendisi değildir. Diğer bir çok kızda bu kitaba ulaşmış ve taktikleri öğrenmiştir. Sahilde uygalamaya başladığında işe yaradığını gören Ketty herkesi kendine aşık etmek ister fakat diğer kızlar ona engel olmaya çalışacaktır. Kız oyunları arasında en sevilen oyunlar arasında yer alan Aşk Büyüsü oyununun 2. sini Aşk Büyüsü 2 den oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

facebook twitter vkontakte google plus tumblr pinterest instagram

Copyright © 2013  KizOyunlari.Org 
Oyunların tümü yapımcılarına aittir. Kizoyunlari.org da bulunan tüm flash oyunlar oyun yapımcılarına aittir. Oyunlardan kaynaklanabilecek sorunlar var ise iletişime geçildiği taktirde belirtilen oyun siteden kaldırılabilir. 
iletişim:  yazkizoyunlari.org

Rss