Kız Oyunları - En Güzel Kız Oyunları


Jelibon Gücü


Jelibon Gücü


Oyun Hakkında Bilgi:
Oyunun kısaca mantığını düşünecek olursak strateji oyunlarına benziyor. Ekrana gelen tüm Jelibonları ele geçirmek.
Oyunun Nasıl Oynandığı:
İlk başta birkaç bölüm geçerek oyunun nasıl oynanacağını anlatıyor. Ama ben size burada tam olarak nasıl oynandığını tam anlamıyla öğreteceğim. İlk bölümden başlayacak olursak kendinize ait Jelibonunuzu karşı jelibondan fazla olacak şekilde doldurun daha sonrasında kendi jelibonunuza tıklayıp karşıdaki jelibonun üzerine tıklayın. Göreceksiniz ki karşınızdaki jelibon da artık sizin olmuş. Oyunun temel mantığını kavramak amacıyla bu şekilde size yönlendirilen basamakları yaparak o bölümdeki tüm jelibonları ele geçirin. 
Oyunun asıl zevki bu birkaç bölümü geçtikten sonra gelecek. Bunu da şöyle anlatayım. İleriki bölümlerde gerçekten zorlanacaksınız. Zorlanmamanız açısından birkaç taktik vereyim. Boşluk tuşuna bastığınız zaman tüm jelibon hücrelerini seçebiliyorsunuz. Jelibon hücrelerini toplu şekilde seçip bir jelibona saldırdığınız anda o hücrenin sizin olacağınızdan emin olabilirsiniz. Bölümleri geçtikçe göreceksiniz laboratuvarcı jelibon ve tankçı jelibon karşınıza gelecek. Laboratuvarcı jelibondan bahsedecek olursak. Laboratuarcı jelibonun 3 seviyesi vardır. İlk seviyede karşınızdaki jelibon hücresini donduracak güç karşınıza çıkıyor. 2.seviye de ise jelibonları hasta edici gücü açılacak. Bunu hangi jelibon hücresini hasta etmek istiyorsanız ona ateş edin ve jelibon hücresinin gücü yavaş yavaş sönsün. 3.sevide jelibon hücrelerini ele geçirici güç karşınıza çıkacak. 50 jelibon gücü topladığınız zaman laboratuar da yetiştirmeye başlayabilirsiniz. Jelibon hücrelerini ele geçirme gücü laboratuardan onaylandığı zaman karşı tarafınızdaki bulunan jelibon hücrelerinden herhangi birisine ateş ettiğiniz zaman o jelibon hücresini ele geçirmiş olursunuz o artık sizindir. 
En zevkli ve son bölümüne geliyoruz. Gerçekten geçilmesi ve zevk alacağınız en güzel bölümdür. Burada şöyle bir strateji belirleyebilirsiniz. Ben kendi açımdan şöyle düşündüm; ilk başta jelibon seviyelerini yükselterek çok fazla jelibon gücüne sahip olup daha sonrasında da laboratuvarcı jelibonu geliştirdim. Daha sonra orayı destekleyerek karşıdaki jelibonları bir bir ele geçirerek hepsinden en güçlü jelibona saldırdım. Laboratuvar jelibonu ile ele geçirme gücünü kullanarak tüm jelibon hücrelerini ele geçirdim. Bu zevkli ve stratejik oyunu kizoyunlari.org adresinde bulabilirsiniz.