En İyi Moda Tasarımcısı


Tasarım hakkında güzel şeyler öğrenmek için çok doğru yerdesiniz.
Herkese merhaba. kizoyunlari.org olarak sizlere hem moda tasarımcısı hemde pazarlamacı yapacak süper bir oyun ile karşınızdayız.
Dünya'nın En İyi Moda Tasarımcısı olmak artık sizin elinizde. En İyi Moda Tasarımcısı adlı oyunumuz sizlere yenilikçi olarak davranıyor.
Oyunumuz yüklendikten sonra Sağ alt köşede bulunan "Fashion Devam Et" Mavili butona tıklayarak "Şimdi Oyna!" butonuna tıklıyoruz.
Butona tıkladıktan sonra size hem erkek hemde kız karakterler seçmenizi istiyor. İstediğiniz karakteri seçip "Rastgele Kıyafet" Butonundan
seçtiğiniz karaktere elbise seçimi yapabilirsiniz. Elbise ve karakter seçimini yaptıktan sonra Oyunumuzda adınıza bağlı mağaza açmak için "Oyuncu Adı"
kısmına adımızı yazıyoruz. 2. adımda ise E-posta adresinizi girmeniz isteniyor. Eğer E-posta adresiniz yoksa rastgele birşeyler yazabilirsiniz.
Ve 3.adımda şifrenizi girerek "Şartlar Kabul Edildi" butonunu onaylıyoruz ve "Kaydet" butonuna tıklayarak oyunumuza giriş yapmakta bulunuyorsunuz.
Sonunda heyecanla beklediğiniz oyunumuzu oynayabilirsiniz. ilk başta yeni tasarımcı olduğumuz için size biraz eğitim verilecektir.
1. Eğitim aşamasında sizlere terzileri anlatıyor. Terziler kıyafet üretir ve çeşitli desenlere sahip moda tasarımıda yapabilirler.
Oyunumuzun ilk ipucunu söylemek gerekirse ne kadar çok terziyi işe alırsanız o kadar çok hızlı ve yüksek bütçeyle büyük bir mağaza olursunuz.
Terzilere iş vermek için hangi terziyi çalıştırmak istiyorsanız ona mouse(fare) yardımı ile tıklayarak iş veriyoruz. Terzilere tıkladıktan sonra
na üretmek istiyorsak mesela "Mavi Polo Gömlek" "Siyah Dar kız Pantolon" gibi bir sürü tasarımları elde edebiliriz. Hangisini üretmek istiyorsak ona tıklıyoruz
ve üretim için desen satın alıyoruz. Deseni satın aldıktan sonra üret diyoruz. Ve üretim aşamasını gerçekleştirmesi gereken terziye tıklarak "İşçiyi Eğit"
diyoruz. Unutmayın her elbise gömlek vb. tasarımlar için belirli süreler vardır bu süreleri kısaltmak için altın düğmeleri kullanabilirsiniz.
Terziler üretimi bitirdikten sonra üretimi biten tasarımı mağazamızın raflarına koyarak satışa sunuyoruz. Ürettiğiniz tasarımların mağazanızda daha dikkat
çekmesini istiyorsanız mağazada bulunan mankenlere giydirin. Level atladıkça size kilitli olan tasarımları açıyor ve daha çok altın ve para kazanıyorsunuz.
Oyunumuzun sağ alt bölümünde bulunan "Katalog" "Yeniden Süsleme" gibi araçlarla mağazanızı dahada güzelleştiriyor ve dekore ediyorsunuz.
Mağazanız ne kadar güzel olursa o kadar çok ilgi çeker ve müşteriler hep sizin olur. Müşteriler sizden alışveriş yaptıktan sonra para ve altınlarınız artar.
Oyunumuzu bu şekilde oynadıktan sonra Dünyada adınızı En İyi Moda Tasarımcısı olarak görebilirsiniz. "kizoyunlari.org" olarak iyi şanslar ve iyi bir yılbaşı gecesi geçmesi dileğiyle herkese iyi eğlenceler dileriz.