İki Kişilik Oyun isteyenlere


 

Arkadaşınızla Birlikte Telefonda oyun mu oynamak istiyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar,  Elektronik çağda yaşam standartlarımız ve yaşam tarzlarımızın sürekli değiştiğinin farkındayız. Hemen hepimizin elinde tablet, bilgisayar veya cep telefonu mevcut. Zamanımızın büyük bir bölümünü bu elektronik cihazlarla geçirmekteyiz. Genel olarak birçoğumuz oyun oynuyoruz.  Piyasada o kadar oyun mevcut ki, zamanımızın nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Bugün sizlere arkadaşınızla veya ailenizle birlikte hoşça vakit geçirebileceğiniz bir oyun tanıtacağız.

El Kızartmaca Oyunu

Muhakkak gerçek hayatta el kızartmaca oyunu oynamışsınızdır. İki kişinin karşılıklı oynadığı bu oyunda genel amaç rakibinizin elini kızartmaya çalışmaktır. Bu oyunda refleksiniz ne kadar iyi ise o kadar çok vurma veya kaçma ihtimaliniz yükselir. Artık gerçek hayatta oynadığınız bu oyunu mobil telefonlarınızda veya tabletlerinizde de oynayabilirsiniz. Google Play Store’ da yayınlanan El Kızartmaca oyununu oynamak için 2 kişi olmalısınız. Oyunu yüklemek ve oynamak için şu linkten ulaşabilirsiniz: iki kişilik el kızartmaca oyunu

El Kızartmaca Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunu yükledikten sonra açtığınızda gelen ekranda “Oyna” butonuna basıyorsunuz. Ardından kendi tarafınızda bulunan erkek veya bayan karakterinden birini seçiyorsunuz. Tabi ki aynı seçimleri 2. kişi de kendi tercihine göre yapıyor ve oyuna başlıyorsunuz. Kırmızı bölümdeki kişi ilk olarak ekrana dokunmak kaydı ile “hamle yapan” taraf oluyor ve 2. kişinin eline vurmaya çalışıyor. 2. kişi ise yine ekrana dokunarak rakibin hamlesinden kaçmaya çalışıyor. Hamle yapan taraf ne zaman rakibine vurmayı kaçırırsa hamle sırası diğer oyuncuya geçiyor. Üst kısımda yer alan skor bölümünde 10 vuruşu ilk yapan taraf oyunu kazanıyor.

el kızartmaca oyunu

El Kızartmaca Oyunu Ücretli mi?

El kızartmaca oyunu ücretsiz olarak sizlere sunulmuştur.

İki Kişilik Oyunlar Telefonda Nasıl Oynanır?

iki kişilik oyunlar telefonda veya tablette iki şekilde oynanabilmektedir. Bazı oyunlar online olarak internet üzerinden oynanırken El Kızartmaca gibi bazı oyunlar da tek bir cihazda karşılıklı olarak oynanabilmektedir. Bu tarz oyunlarda cihazınız ne kadar büyük ise o kadar rahat oynayabilirsiniz.