Giydirme Oyunları
« Önceki56789101112131415

Giydirme Oyunları 

Giysi giydirme oyunları kişilerin rol yapmak için kostüm veya gündelik kıyafet giydirdiği oyunlardır. Bu oyunlar önceden kağıtlar ve dergiler aracılığı ile oynansa da artık bilgisayar üzerinden oynanıyor. Giysi giydirme oyunları en fazla tercih edilen kız oyunlarından biridir. Web sitemizde 1000'den fazla giydirme oyunu bulunur. Kız oyunları çok fazla çeşitte olabilir. Giysi giydirme önceden yalnızca barbie bebekler için yapılırdı. Şimdilerde köpek giydirme, doktor giydirme, okul kıyafeti giydirme, yogacı kız giydirme, anne giydirme, dedektif giydirme, çocuk giydirme gibi birçok giysi giydirme oyun seçeneği var. Bu şekilde çocuklara hem öğretici hem de zevklerini ve vizyonlarını geliştirici bir sistem kurmayı hedefledik.

 

Kız Oyunları Giysi Giydirme  

Web sitemize girdikten sonra sol tarafta kategorilerin altında birçok oyun seçeneği görebilirsiniz. Giydirme oyunları kısmına tıkladığınızda karşınıza 42 adet oyun çıkacak. Bu oyunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Daha fazla seçenek görmek isterseniz alt kısımda birden başlayarak ilerleyen sayfalara göz gezdirmeniz mümkün. Bu şekilde 63 sayfa var. Her 63 sayfada 42 adet oyun olduğundan 2646 tane farklı şekilde giysi giydirme oyunu seçeneği mevcut. Web sitemizde yer alan tüm oyunların çocuklara uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu oyunları yalnızca kız çocukları değil isteyen her insan oynayabilir. Erişkin bireyler de çoğu zaman giysi giydirme oyunlarını sık sık oynayabiliyor. Bu oyunlar insanın üzerinde dinlendirici bir etki bırakarak kişiyi rahatlatabilir. 

 

Bu oyunlar sayesinde çocuklar hayranları oldukları, sevdikleri ünlü kişileri giydirerek hayallerine bir adım yaklaşmış oluyor. Ayrıca bu oyun sayesinde çocukların zevklerinin ne türde olduğunu öğrenebilir, gündelik hayatta buna göre hareket edebilirsiniz. Giydirme oyunları çocukların kişisel gelişimine olumsuz bir etki bırakmaz. Bu nedenle çocukların giysi giydirme, kız çocuğu giydirme, anne bebek giydirme, prenses giydirme, ünlü giydirme, prenses giydirme gibi oyunları oynaması zararlı değildir. Bu oyunlar sayesinde çocuklar farklı kıyafetleri tanıyarak hayata karşı da bilinçli olabiliyor. Küçük yaşlardaki çocuklara bu oyunu açtığınızda hangi kıyafete ne isim verildiğini de öğretebilirsiniz. 


Giysi giydirme oyunları ücretsizdir. Web sitemize girerek dilediğiniz giysi giydirme oyununu seçebilir istediğiniz kadar uzun sürede oynayabilirsiniz. İnternetin gelişmesi, her çocuğun elinde tablet, bilgisayar olması nedeniyle çocuklar birçok farklı türde oyuna ilgi duyabiliyor. Zararlı oyunlar yerine bu tür oyunlara teşvik ederek çocukları olumsuz sonuçlardan uzaklaştırabilirsiniz. Bazı oyunlarda giysi giydirdikten sonra puanlama sistemi olur. Bu puan kıyafetlerin uyumuna, oyun karakterinin nerede olduğuna, bazen yanına kimin seçildiğine vb. bakılabilir. Bu şekilde oyunu oynayan kişiye giydirdiği giysi sonrasında puan verilir. 

 

kizoyunlari.org web sistemine girdiğinizde karşınıza çıkan kategorilerden giysi giydirme oyunlarını seçebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz herhangi bir oyuna tıkladığınızda birkaç saniye bekleme süreci olur. Oyun yüklendiğinde kolayca oyunu açabilir ve oynayabilirsiniz. Oyun ile ilgili yorumları görmek isterseniz oyunun alt kısmında yorumlar bölümüne bakabilir, burada siz de kız giydirme oyunları için yorum yapabilirsiniz. Ayrıca alt kısma gitmeden önce oyunun sağ üst kısmında da beğeni köşesi vardır. Oyunun yüzde kaç beğeni aldığını buradan görebilir, olumlu ya da olumsuz el işaretlerinden oy verebilirsiniz. En güzel giysi giydirme oyunları içinde en güzel kıyafetleri seçebilirsiniz. Buna ek olarak makyajlarını da yapabilir, takılarını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kişi sizin zevkinize göre giyinmek istediğinden oyun karakterine zevkinizi gösterebilirsiniz. Giydirme oyunları alt kısmında rastgele oyunlar diye bir bölüm vardır. Oynadığınız oyundan sıkılırsanız bu oyunlardan rastgele birini seçebilirsiniz. Böylece farklı oyun seçeneklerimizi görebilir daha fazla oyun oynama şansı elde edersiniz. Oyun oynama, kız oyunları oynama, giysi giydirme, giydirme oyunları, garson kızı giydir, prenses giydir gibi birçok oyun oynanabilir.