Ünlü Oyunları
1234

Ünlü Oyunları

Her çocuk ya da yetişkin hayalindeki ünlü ile tanışmak ister. Ünlü oyunları sizi hayalinizdeki ünlü ile tanıştırmasa da sevdiğiniz sanatçılara bir adım daha yaklaşmanızı sağlar. Kizoyunlari.org web sitesinde onlarca farklı yerli ya da yabancı ünlü oyunu bulabilirsiniz. Oyuncu, şarkıcı ya da mankenlerin dünyasına bu oyunlarla girebilirsiniz. Dilediğiniz ünlünün kıyafetlerini seçebilir, makyajlarını yapabilir, saçlarını değiştirebilir onları istediğiniz yere götürebilirsiniz. Bu sayede çocukların hayal gücü genişlerken yaratıcılıklarına da katkı sağlanır. Ünlülerin hayatını merak ediyor ve bu hayata dahil olmak istiyorsanız ünlü oyunları oynayabilirsiniz. Çocuk oyunları, kız oyunları, giysi giydirme oyunları gibi oyunları seven herkes ünlü oyunlarını da ilgi ile takip etmektedir.


Sevdiğiniz Ünlülerin Dünyasına Girebilirsiniz!

Ünlü oyunları ile sevdiğiniz tüm ünlülerin dünyasına katılabilirsiniz. Taylor Wwift giydirme, süper oyuncu oyunu, yakışıklı Justin, Lady Gaga modası, Beyonce modası, Hannah Montana giydir, Beyonce makyaj, Vanessa Hudgens giydir, yılbaşı partisi, Justin Bieber modası, Brad ve Angelina, özgür kız, küçük sırlar Çetin, Emma Watson makyaj, Britney Spears makyaj yap, çocuk aktris, Nana makyaj, Selena odası, Selana yapboz yap, prenses Perpinya, Beyonce stil, Rihanna ve gelinlikler, Grup Hepsi'nin odası, Sim'i giydir, Rapunzel oda tasarlama, Kendall Jenner muhteşem saçlar, Selena Gomez spa, Adriana Lima giydir gibi birçok farklı ünlü oyunları vardır. Bu oyunlarda Türk ya da yabancı çok farklı sanatçılar bulunuyor. Oyuncuları, şarkıcıları, mankenleri istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

 

Hangi ünlüyü giydirmek istiyorsanız o görselin bulunduğu küçük ekranı tıklayabilirsiniz. Daha sonra karşınıza çıkan alanda istediğiniz ünlüye makyaj yapabilir, saçlarını değiştirebilir, istediğiniz şekilde giysi giydirebilirsiniz. Oyunu ilk açtığınızda müzik sesi duymanız normaldir. Müzik istemezseniz müziği kapatma kısmından kapatabilirsiniz. Oyuna girdikten sonra oyunun alt kısmında oyun ile ilgili küçük notlar bulabilirsiniz. Örneğin bazı oyunlar mouse ile oynanır. Bu oyunlar cep telefonu ya da tablet yerine bilgisayardan oynanmalıdır. Ünlü oyunları içinde ünlüye bakım yapabilirsiniz. Yalnızca sahneye çıkarmak değil, o ünlünün hayatının da içine girebilirsiniz. 

 

Kizoyunları.org en iyi çocuk oyunları, giysi giydirme oyunları, ünlü giydir, ünlü oyunları, kız oyunları gibi birçok çeşitte oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. En iyi oyunları tamamen herkesin oynayabilmesi için ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız. Oyunu açtıktan sonra oyunun alt kısmında yorumlar bölümünü görebilirsiniz. Burada oyunu oynamadan önce ya da sonra yorum yapabilirsiniz. Oyunlarımızın beğeni oranı %90 oranının altına düşmemektedir. Genel olarak kullanıcılarımız oyunlarımızı beğenmektedir. Bizlerde kullanıcılara daha fazla hitap edebilmek için oyun seçeneklerini günden güne arttırmaktayız.

 

Ünlü isimlerin hayatlarını merak eden ve bu hayatlara dahil olmak isteyen çocuklar mutlaka bu oyunları oynamalı. Bu oyunlar çocukların hayal gücünün genişlemesine yardımcı olurken yaratıcılıklarını da arttırmaktadır. Ünlü şarkıcılar, mankenler ve oyuncular hayatları en fazla merak edilen kişilerdir. Bu merak küçük yaşlarda daha fazla olur. Çocuklar ünlülerin taklitlerini yapar, onların yerine kendilerini koymak ister. Bu nedenle de hayatları, kıyafetleri çok dikkat çeker. Bu hayata dahil olmak isteyenler ünlü oyunları oynayarak kolayca dahil olabilir. Ünlülerin renkli dünyasında onlara bakım yapabilir, hayatlarına dahil olabilir, saçlarını değiştirebilirsiniz. En sevilen ünlü oyunları giysi giydirme yapılan oyunlardır. Bu oyunları oynarken sevdiğiniz ünlülerin kıyafetlerine de karar verebilirsiniz. Hangi tarzda giysileri yakıştırırsanız o kıyafetleri giydirebilirsiniz. Çoğu ünlü ile ilgili oyun web sitemizde tasarlanmıştır. Ünlüler en iyi çizimlerle gerçek görüntülerine yaklaşık görseller sunmaktadır. Bir görseli gördüğünüzde sevdiğiniz ünlüyü kolayca tanıyabilir oyununuzu hızlıca oynayabilirsiniz. Çocuklar, kızlar ve büyükler için ünlü oyunları ücretsiz olarak vardır.