Topuk Kırmaca Oyunu

Birinci bölümümüzde genç kız küçük olmasına rağmen çok kalın ve yüksek topuklu ayakkabılar giymiş. Ancak bu şekilde yürüyemiyor. Genç kızı bu durumdan kurtarmak için harekete geçin. "Start Game" e bastıktan sonra oyuna başlayın. Çekiç seviyesi kesikli topuklardan herhangi birine geldiğinde "HIT" e basarak belirlediğiniz topuğu kırın. Bunu tüm topuklar için yaparak atakkabıyı topuksuz bırakın.

İkinci bölümümüzde genç öğretmen topuklardan dolayı çok sıkılmış ve yürüyemiyor. Onun topuklarını da eritin.

üçüncü bölümde hintli bayan, ortası yüksek topuklu giymiş. Topuklu ayakkabının her hangi bir topuğundan başlayarak bütün topukları yok edin.

Dördüncü bölümümüzde minik kız tekrar karşımıza çıkıyor. Ancak burada daha da yüksek topuklu bir ayakkabı giymiş. Bakalım topukların tümünü kırıp diğer bölüme geçebilecek misiniz :) 

Beşinci bölümde şımarık bayan kırmızı bir ayakkabı giymiş. Ancak bu ayakkabının topukları çok fazla ince. Bu bölümde daha da zorlanacaksınız. Topuk kırmaca bölümünün zor bölümleri buradan sonra başlıyor.
 
Altıncı bölümümüzde bir öğretmenin ayakkabı topukları çatlamış ve her an düşebilir. 6. bölümü geçmek için öncelikle en üst topuğun üst kısmından vurun. Üst topuk düzeldiği zaman ortadaki topuğu yok edin. Son olarak geriye kalan topukları indirin.