Karlar Ülkesi Kahramanları

Karlar Ülkesi filmi, Hans Christian Andersen'in Karlar Kraliçesi adlı eserinden uyarlanmıştır. 2013 yılında Disney tarafından yapılan film eşsiz görsel efektlerle göz kamaştırıcı bir animasyon filmdir. Oscar’da En İyi Animasyon Ödülü’nü ve En İyi Şarkı Ödülü almıştır. Tüm zamanların en iyi açılışını yapmıştır. Film o kadar başarılı olmuştur ki ticari olarak bir çok üründe kullanılmıştır.

 

Şimdi gelelim kısaca Karlar Ülkesi filmine, filmin kahramanları olan Elsa ve Anna iki kardeştir. Karlar ülkesi masal aleminde geçmiştir. Elsa ileride bir kraliçe olacaktır ancak bir türlü kontrol edemediği bir gücü vardır. Kar yağdırabiliyor ve buz yapabiliyordur. Bir gün kardeş Anna ile oynarken yalnışlıkla onu yararlar ve 18 yaşına kadar kendisini dış dünyaya kapatır. Ancak 18 yaşı gelmiştir ve artık kardeşi Anna ve halkı ile birlikte olma zamanı gelmiştir. Törende Elsa’nın kontrol edemediği tekrar ortaya çıkar ve Elsa bu durum karşısında çok üzülüp kendini herkesten soyutlamak için krallığı terk etme kararı alır. Sonsuz bir kış başlatmıştır. Anna kardeşinin gidişine çok üzülür ve onu geri getirmek için Elsanın peşine düşer. Karlar ülkesi animasyon filmi sadece çocuklar değil yetişkenler tarafından da çok beğenilmiştir.


Bizde Kız Oyunları ekibi olarak bu sevilen kahramanın oyunlarını sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.


Elsa Oyunları

Elsa animasyon filmiyle çocukların çok sevdiği bir kahraman haline gelmiştir. Bu nedenle Elsa’nın oyunları bir çok çocuk tarafından tercih edilmektedir. Öncelilikle  Peki sitemizde hangi Elsa Oyunlarını bulabilirsiniz.

 

Elsa Giydirme Oyunları : Elsa’nın kıyafetini tasarlayabileceğini bir çok oyunu sayfamız da bulabilirsiniz. Özellikle Elsa Giydirme Oyunu,  Elsa Giydirme oyunları bu kategoride en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır.

 

Elsa Hastane Oyunları: Elsa kötü bir kaza geçirdi ve yardımınıza ihtiyacı var. Elsa Hastanede oyununu oynayarak Elsa bakım yaparak onu iyileştirebilirsiniz. Bir diğer oyunda ise Elsa hamiledir ve hastane bebeğini beklemektedir. Onun bu güzel gününde yanında olabilirsiniz.

 

Elsa Kuaför Oyunları: Elsa’nın birçok kuaför ve makyaj oyunu çocuklar tarafından sevilerek oynanmaktadır. Elsa kuaförde oyununda Elsanın saçlarını istediğiniz şekilde tasarlayıp şekillendirebilirsiniz.

 

Bunlar sadece Elsa Oyunları ndan sadece birkaçı, unutmadan şunu da söyleyelim. Bilgisayar oyunlarını oynarken kendinize bir süre sınırı koyun ve buna uyun. Günlük belirli bir saat belirleyin ve bu saate ulaştığınızda bilgisayar başından kalkın. Bu konuda anne ve babanızın önerilerine uyun.

 

Eğer yeteri kadar bilgisayar oynadığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki boyamalardan birinin çıktısını alarak istediğiniz renkte boyayabilirsiniz. Anne ve babanız bu konuda size yardımcı olacaktır.

Elsa Boyaması - 1

Elsa Boyaması - 2

Elsa Boyaması - 3

Elsa Boyaması - 4


Hepinize sağlıklı ve eğlenceli günler dileriz…

 

Kız Oyunları Ekibi - kizoyunlari.org