Sue Oyunları
1Sue Maceralarında Sizi Yanında Görmek İstiyor

Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız oyunlarımızdan birisinde Sue sizi bekliyor. Sue, Mary ve ötesinde tanınmış bir karakterdir! Bu yaramaz kız, oynadığı Sue oyunlarında her türlü maceraya girebiliyor. Yemek pişirmekten mücevher yapmaya, şaşkınlıktan şekerlemeye kadar... Sue ile birlikte, bunların hepsinin keyfine varacaksınız! Örneğin, Sue'nun Çikolata Üreticisi oyununa göz atın. Kendi şekerlerinizi ve çikolatalarınızı yapmak eğlenceli olmaz mıydı? Bunu düşlemesi bile güzel, değil mi? Bu online oyunumuzda yapabilecekleriniz size büyük bir zevk verecektir. Pembe saçlı ve gösterişli renkli kıyafetleri olan bu güzel kız, oyunlarımızın büyülü dünyasında kendisini göstereli henüz çok zaman olmadı. Onunla ilk tanışanlardan birisi olmak ve macera dolu bir serüvene beraber çıkmak için acele edin.

 

Sue Nerede Siz Oradasınız

Birlikten Güç Doğar, Sue'nun en tatlı çikolata ve şekerlemeleri hazırlaması için makineyi harekete geçirmesine yardımcı olun, sevimli arkadaşınızla mutfağa geçip en lezzetli tatlıları ve pastaları pişirirken yine çok eğleneceksiniz. Ya da tamamen farklı bir şey deneyin ve Sue'nin arkadaşlarını giydirmesinde ona eşlik edin. Bu oyunda Sue'nin arkadaşlarını istediğiniz gibi giydirebilirsiniz: elbiseler, etekler, aksesuarlar, kısacası bu macera düşkünü ve uslanmaz kızın oyununda aradığınız her şey mevcuttur. Sue Giydirme, Sue ve Erkek Arkadaşı, Sue Güzellik Odası ve diğer Sue giydirme oyunları için de aynı şey geçerli. Sue'nun dolabında birçok kıyafeti var ve Sue hangisini giyeceğine karar vermekte çok zorlanıyor, O'na elbise beğendirmeniz hiç kolay olmayacak, eğlencenin yanında zorlu bir mücadeleye de hazır olun. Sue'nun Davul Oyunu'nu oynamaya ne dersin? Sue'nun bir şarkı söylemesine yardımcı olmak için müzik yeteneğini kullan. Bu Sue oyununda O'nun şarkı söylemeye devam edebilmesi için doğru tuşlara basmanız gerekiyor, yapmanız gereken bu kadar basit, daha sonra Sue ile yarattığınız eseri dinlemenin tadını çıkarın, ailenize ve arkadaşlarınıza da dinletin ama unutmayın eşsiz bir müzik eserini ortaya çıkarmak biraz hız ve hassasiyet gerektirir, qncak Sue'nun konserini başarıyla seyircilere ulaştıracağınızdan hiç şüphemiz yok! Sue bazen bir şarkıcı bazen de bir aşçı, Sue ile Uzakdoğu mutfağı'na bir yolculuk yapıp en lezzetli suşiyi yapabilirsiniz, Sue ile bahçeye çıkıp çiçek ekebilirsiniz, ders zili çaldığında ise Sue sizi sınıfta bekliyor olacak, bir sonraki eğlence vakti gelene kadar Sue ile okula gitmeyi de ihmal etmeyin, tıpkı sizin gibi Sue da ders sırasında acıkabilir, öğretmenine yakalanmadan atıştırmalık bir şeyler yiyebilmesi için onun yardımına koşun. Unutmayın, Sue'nun bulunduğu her yerde hem yardımcısı hem de yol arkadaşı siz olacaksınız. Birbirinden göz alıcı elbiseleri dikin, havalar soğuduğunda ise kazak örün ve yol arkadaşınızın soğuk havalarda sıcak kalabilmesini sağlayın. Bazen Sue eve geldiğinde hiçbir şey yapmadan sadece oyun oynamak iştiyor fakat Tetris oynamayı bilmiyor, yapmanız gereken sevimli arkadaşınıza bu oyunu öğrenmesi ve oynaması için yardım etmek, sizin gibi Sue'nun da bazı şeyleri hemen öğrenmeyeceği aklınızda bulunsun, hayatta her zaman sabırlı olmanız gerektiğini hatırlayın! Sue size güveniyor, El Elden Üstündür sözünün doğru olduğunu ona da gösterin.

 

Sue ile Hepsi ve Daha Fazlası

Bu oyunda, diğer oyunlarda bulabileceğin eğlencenin tamamı ve çok daha fazlası bulunuyor. Büyük bir kolaylık ve keyifle oynayacağınız Sue Oyunları Koleksiyonumuzla kendi hayatınıza ve Sue'nun hayatına sonsuz renk katın ve marifetlerinizi dilediğiniz herkese gösterin.  Sue'yu daha yakından tanımak ve birlikte harika zaman geçirmek için kesinlikle seveceğiniz Sue Oyunları'ndnn birisiyle Sue'nun benzersiz evrenini fethetmeye başlayın!