Anime Avatar Yapıcı Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2012" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

Anime Avatar Yapıcı oyunu Anime tarzında kelimenin tam anlamıyla sonsuz erkek veya kız karakterleri yaratabileceğiniz Rin’den inanılmaz derecede karmaşık bir avatar oluşturucu. Saç modeli, ten rengi, yüz hatları ve giyim dahil olmak üzere görünümlerinin her yönünü özelleştirebilirsiniz. Klasik Rin tarzında, duygu sembolleri ve kötü aksesuarlar gibi güzel bir anime aksesuarları yelpazesi de var.

Yaratıcı, karakteriniz için çok derinlemesine genetikle başlar. Fantastik renklerin yanı sıra güzel, geniş bir cilt tonu yelpazesi var. İfadeler, dudaklar, muhteşem anime göz şekilleri, kaşlar ve yüz kılları oluşturmak için anime burunları, kulakları, allık ve gözyaşlarıyla özelleştirin. Oyun, tamamen karıştırılabilen ve eşleştirilebilen hem erkek hem de dişi özellikleri içerir. Saç modeli menüsü, üstleri, altları, ekstraları ve at kuyruğunu karıştırarak gerçekten benzersiz bir avatar oluşturmanıza olanak tanır. Seçim şaşırtıcı! Giysiler hem modern, tarihi hem de kimono ve quipao gibi Asya öğelerini kapsar. Üstlerin birçoğu cinsiyet değiştirme özelliğine sahiptir, böylece erkekler ve kadınlar tarafından giyilebilirler veya sadece vücut tipini belirtebilirler. Üstleri yelek, yaka, dış giyim, aksesuar ve eşarplarla kombinleyebilirsiniz! Aksesuarlar bölümü inanılmaz. Kanatlar, kolyeler, gözlükler, küpeler ve hatta mega kawaii hayvan peluşları var! Lama, kedi yavrusu ve tavşan da koşuyor olsa da, bence chibi koyunları şimdiye kadarki en şirinler. Bundan ayrı olarak, avatarın kendisinin neko yapmak için mükemmel olan hayvan kulakları olabilir. Sailor Moon’un mücevherlerini ve Homestuck’taki mısır şekerlerini görüyorum. En sevdiğiniz anime karakterlerinden kaç tanesini burada yeniden yaratabilirsiniz? Şimdi elde tutulan öğeler. Vay canına, Rin burada bizi gerçekten şımarttı. Sevimli pozlar vermek için eksiksiz bir “eşya olmadan” bölümü var. Ve sonra tutulacak çok sayıda harika şey var, hatta ışın kılıçları bile! Çoğu Japonya’dan ilham alan çok çeşitli arka planlarla sahnenizi tamamlayın. Bunu kendi manga çizgi romanınızı yazmak için bile kullanabilirsiniz! Bu oyun piyasaya çıktığından beri son derece popüler oldu ve Rin ve Prince of Red Roses’un temalı güncellemeler eklediğini görmek bir zevkti. Eğlence!

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar