BattleDudes.io

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2373" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>
BattleDudes.io
Oyunu oylayın.

BattleDudes.io, birçok tam gelişmiş haritaya sahip 2D çok oyunculu bir io oyunudur. Silahları, tankları ve diğer yıkıcı güçleri kullanarak diğer oyunculara karşı savaşın. Oyunda birden fazla harita ve oyun modu bulunmaktadır. XP kazanmak ve BattleDudes.io’da seviye atlamak için hemen oyuna giriş yapın.

Farklı oyun modlarının yanı sıra 4 farklı silah, araba ve tank kategorisi de mevcut. Her maç 7 dakika sürer, normal süre sonunda en yüksek puanı alan takım kazanır. BattleDudes io işbirlikçi bir oyundur; hedeflere ulaşmak ve düşman takıma karşı avantaj elde etmek için ekibinizin diğer üyeleriyle koordinasyon sağlamanız gerekir. Yan silahlar, birincil silahın cephanesi bittiğinde ve yeniden doldurmaya zaman kalmadığında kullanılmak üzere tasarlanmış tabancalardır. BattleDudes.io’da şu anda 7 adet tabanca bulunmaktadır. Her biri farklı miktarda hasar verir ve farklı atış hızlarına sahiptir.

Oyunda hesap oluşturarak deneyim kazanabilir ve profilinizi kaydedebilirsiniz. Rakiplerinizi yenmek için kullanabileceğiniz 20’den fazla farklı silah var. Her ekipmanda birden fazla silahınız olacak, bu silahları sayı tuşlarını kullanarak kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ayrıca avatarınızı özelleştirebilir, emoji seçebilir ve ayrıntılı istatistiklere erişebilirsiniz.

BattleDudes.io nasıl oynanır?

Yer Değiştirme: WASD

Çekim: farenin sol tuşu

Mermi yükü: R

Araçlara binmek: E

Silah değiştir: 1, 2, 3, 4 veya fare

Haritayı genişletin: M veya TAB

Ayarlar bölümünden kontrolleri özelleştirebilirsiniz.

– Tutma Noktası: Takımınızın puanını artırmak için haritadaki tek bir noktayı mümkün olduğu kadar uzun süre kontrol edin ve tutun.

– Bayrağı Ele Geçir: Düşman ekibinin ev sahibini yakalayın ve puan kazanmak için onu üssünüze geri getirin.

– Takım Ölüm Maçı: puan kazanmak için rakip takımdaki oyuncuları eleyin.

– Fetih: Takımınızın puanını artırmak için haritada daha fazla nokta yakalayın ve elinizde tutun.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar