Çılgın Kuaför Salonu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2329" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>
Çılgın Kuaför Salonu
Oyunu oylayın.

Çılgın kuaför salonu oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen Dört disney prensesi için saç modeleri tasarlayıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir disney prensesinin resmi yer alıyor. Resimlerin yan tarafında bulunan kuaför malzemeleri ve giysi giydirme butonları sayesinde sekiz aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Saç kesim kısımlarında ekranın alt tarafında bulunan duş kafası ve şampuanla prenseslerin saçlarını yıkayın. Fön makinesiyle saçlarını kurutun. Tarak ile saçların arasında bulunan yabancı maddeleri yok edin. Diğer tarak ile de saçları tarayıp sonrasında şekil verin. Bu işlemleri ekranda görünen mor renkli ok işaretini takip ederek yapabilirsiniz.

İkinci aşamada ise ekranın alt tarafında bulunan düzleştirici ve kıvırcık yapma makineler ile prenseslerin saçlarına şekil verebilirsiniz. Makas kullanarak saçları kısaltın yada özel sprey sıkarak saçları uzatabilirsiniz. Sağ taraftaki fırça ve boyaları kullanarak prenseslerin saçlarını ve kaşlarını boyayıp bölümü tamamlayabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ise ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler yer alıyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer özlerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri istediğiniz şekilde giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, gözlük, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her Dört prenses içinde gerçekleştirerek çılgın kuaför salonu oyunu oynamayı tamanlamış olursunuz.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar