Digdig.io Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2386" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

Digdig.io rakiplerinizden daha büyük olmaya çalıştığınız bir oyundur. Kazdıkça büyüyeceğiniz eğlenceli bir çevrimiçi oyundur. Oyuncular çeşitli oyun modlarını seçerek diğer oyuncularla oynayabilirler. Oyuncular başarıların kilidini açarak yeni özelliklere erişebilirler. Oyunda başarıya ulaştığınızda karakterinizin diğer oyunculardan farklı görünmesini sağlayabileceksiniz. Digdig io yalnızca birçok IO oyununda görülen klasik FFA oyunlarını değil aynı zamanda daha geniş çeşitlilikte oyun modlarını da içerir. Oyun modlarını aşağıda listeledik:

FFA – Her kazıcı kendisi için savaşır.

TDM: Her ekskavatör bir takım için savaşır.

TAG – Saklambaç oyunu.

BR – Ayakta kalan son adam oyunu.

MAZE: Tüm oyuncular bir labirentle sınırlıdır.

Digdig.io nasıl oynanır?

Digdig.io, karakterinizi geliştirmek için diğer oyuncularla bölgeler için yarışa başladığınız eğlenceli bir oyundur. Oyuna katılın ve en büyük karakter olmayı hedefleyin. Diğer oyunculara dikkat edin, onlar kadar büyük olmadığınızda diğer oyunculardan uzak durun çünkü sizi anında yok edebilirler. Takım oyunu modlarına girdiğinizde aynı takımınızdaki kişileri görmek için Takım butonuna basmanız gerekir. Mağaza bölümüne erişerek günlük veya aylık ödüllerinizi alabilirsiniz.

Hareket: Fareyi hareket ettirerek oyunu kontrol edin.

Hızlanma: Sol fare düğmesini basılı tutun.

Fren: Sağ fare düğmesini basılı tutun.

Kaybettiğinizde yeniden başlamak için Enter tuşuna basın.

Oyunda yeterli miktarda altın kazandığınızda karakterinizin yüzünü veya matkabın görünümünü değiştirebileceksiniz. Bu sayede diğer oyunculardan çok farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar