El Bakımı Parkur Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2314" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

El Bakımı Parkur oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek parkurda ilerleyebilirsiniz. Parkur üzerinde doğal maddelerden yapılmış kremler, hareketli veya sabit bi şekilde yer alan kesici tuzaklar, törpüler, ojeler, yumurta kolileri ve insan yüzleri yer alıyor. Parkura başlarken kontrol ettiğiniz el bir Şempanzeye aittir. Kremleri alıp sürerek elin şekil değiştirmesine yardımcı oluyorsunuz. Şekil değiştirme işlemi gerçekleştikçe el güzelleşiyor, tırnaklar uzuyor ve tırnaklara ojeler sürülmeye başlıyor. Ayrıca el ve parmaklara dövmeler yapılarak güzel bir görünüme kavuşması sağlanıyor.

Parkurdaki tuzaklara yakalanırsanız yada törpülere çarparsanız geriye doğru ilk başladığınız sürece el geri dönüyor. Bunun için parkurda ilerlerken bu tuzak ve engellere çarpmamak için sağa sola manevralar yapmanız gerekecek. Böylelikle hiç zarar görmeden parkurun bitişine ulaşıp aşağıya doğru sarkarak bölümü bitirmiş oluyorsunuz. Aşağıya ne kadar uzun sarkarsanız o kadar çok fazla puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak BEAUTİFY kısmından yeni malzemeleri satın alabilirsiniz. INCOME kısmından da puan kazanma katsayınızı yükseltebiliyorsunuz. Böylelikle sonraki bölümlerde daha farklı kremler ve malzemeler kullanarak el bakımı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Kim daha çok puan toplayacak bakalım!

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar