Elbise Tasarımı Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2348" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

Elbise tasarımı oyunu ile müşterilerinizin size vermiş oldukları siparişleri dizayn edip teslim ediyorsunuz. Dükkana gelen müşterinin istediği kıyafet modeli ve rengi ekranın sol üst tarafında görünüyor. Müşterinin siparişini hazırlamak için ekranın alt tarafındaki seçenekleri kullanabilirsiniz. Her bölümde ekranın alt tarafında Üç tane seçenek yeralıyor. Bu seçeneklerden bir tanesini seçerek dizayn etme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

İlk aşamada kıyafetin modelini seçiyorsunuz. İkinci aşamada ise kıyafetin rengini seçip giysiyi sprey ve boya ile boyuyorsunuz. Üçüncü aşamada rulo kullanarak kıyafete desen veriyorsunuz. Son aşamada ise kıyafete kurdale takarak elbise tasarımı oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. Müşterinin kıyafetini hazırladıktan sonra müşteriye teslim ederek para kazanıyorsunuz. Kasanızda biriken parayla dükkanınıza yeni model kıyafetler, renk ve desen satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha geniş bir ürün çeşiti ile başlayabilirsiniz.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar