Ev Dekorasyonu Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2303" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

Ev dekorasyonu oyunu 4 bölümden oluşmakta. Her bölümde evin farklı bir bölümünde temizlik, tamir ve tasarlama işlemi gerçekleştirmelisiniz. Tasarımını yapacağınız ev iki katlı. Her bir katta ikişer tane bölme bulunuyor. Bu bölmelerde Zemin katta salon ve mutfak ve birinci katta ise banyo ve yatak odası yer alıyor.

Her bölüm temizlik yapma ve dizayn etme olmak üzere iki aşamadan oluşmakta. Önce yerdeki çöpleri ve pislikleri çöp kovasına atmalısınız. Sonra duvarda görünen örümcek ağlarını, kir ve tozları temizlemelisiniz. Çekiç ile kırılan eşyaları tamir etmelisiniz. Çek Pas ile de yere dökülen suları çekerek temizlik ve tamir etme işlemini tamamlamalısınız. İkinci bölümde ise odalara seçilecek eşya işlemini yapmalısınız.

Yine her bölümde ekranın sol tarafında yukarıdan aşağıya doğru dizilmiş menü butonları yer alıyor. Seçtiğiniz menünün içindeki seçenekler hemen butonların yan tarafında göreceksiniz. İstediğiniz ürünün üstüne tıklayıp odada eşyayı yerleştirerek ev dekorasyonu oyunu oynayın. Menü butonlarının alt ve üst tarafında bulunan oklara tıklayarak diğer seçenekleri ve ürünleri de inceleyebilirsiniz. Her bir seçeneği değişik kombinasyonlarla deneyip görerek eviniz için en mükemmel tasarımı yapmalısınız. Eğer Yatak Odası Tasarımı oyunu oynamayı isterseniz sitemizde yayınlanan tasarım oyunlarına öz atabilirsiniz.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar