Ev Temizleme Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2299" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

Ev temizleme oyunu 3 farklı bölümden oluşmaktadır. Her bölümde dağılmış olan eşyaları kendi yerlerine yerleştirmelisiniz. Etrafa dağılmış olan çöpleri çöp kutusuna atmalısınız. Tozlanmış ve kirlenmiş olan camlar ile eşyaları temizlik malzemelerini kullanarak temizlemelisiniz.

yapmanız gereken işlemler ekranda görünen sarı el resimleriyle sizlere gösteriliyor. Her işlemi sırası ile yaparak bölümleri bitirin.

Birinci bölümde koltuk, halı ve gardroptan oluşan bir oda karşınıza çıkacak. Önce etrafa dağılmış olan elbiseleri gardropa ve elbise sepetine toplamalısınız. yastıkları da koltuğun üzerine yerleştirmelisiniz. Yerde bulunan çöpleri de bir bir toplayarak çöp kutusuna atıp camları temizlemelisiniz.

Her bölümden sonra sağ alt köşedeki ileri OK butonuna tıklayarak bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

İkinci bölümde banyoyu temizlemelisiniz. Önce ışığı açıp yerdeki tuvalet kağıtlarını toparlayın. Yerde bulunan fırçalar ile duvarları ve yeri silmelisiniz.

En Son bölümde de oturma odasını düzenleyerek ev temizleme oyunu oynamaya devam etmelisiniz. Burada da yine eşyaları yerlerine koyup çöpleri topladıktan sonra ev temizleme oyunu tamamlanmış olacaktır.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar