Mükemmel Elbise Tasarımcısı Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2054" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

Mükemmel Elbise Tasarımcısı oyunu ile müşterilerin siparişlerini dizayn edip teslim ediyorsunuz. iş yerine gelen müşterinin istediği kıyafet modeli ve rengi ekranın sol üst tarafında görebilirsiniz. Müşterinin siparişini hazırlamak için ekranın alt tarafındaki seçenekleri kullanmalısınız. Her bölümde ekranın alt tarafında 3 tane seçenek yer almakta. Bu seçeneklerden birisini seçerek dizayn etme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

İlk aşamada ise kıyafetin modelini seçmelisiniz. İkinci aşamada kıyafetin rengini seçip elbiseyi sprey boya ile boyuyorsunuz. Üçüncü aşamada rulo yardımı ile kıyafete desen veriyorsunuz. Son aşamada ise kıyafete kurdale bağlayarak elbise tasarımı oyunu oynamayı tamamlamış oluyorsunuz. Müşterinin kıyafetini hazırladıktan sonra müşteriye teslim ederek para kazanıyorsunuz. Kasanızda biriken paralar ile  dükkanınıza yeni model kıyafet, renkler ve desenler satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha geniş bir ürün yelpazesiyle başlayabilirsiniz.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar