Bebek Bakma Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2323" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

Bebek bakma oyunu Sekiz bölümden oluşuyor. Her bölümde küçük kız çocuğunun farklı bir isteğini gidereceksiniz. Birinci bölümde kız çocuğunu plastik banyo leğenine koyup güzelce banyo yaptırmalısınız. Mis kokulu krem ve şampuanlarla saçlarını ve vücudunu hafifçe ovalayarak yıkamalısınız. Sonra ılık suyla durulayıp kurulayın.

İkinci bölümde ise vücudunda kızarıklıklar çıkan ve altını pisleten çocuğun önce bezini değiştirin. Sonra tahrişleri önleyici krem kullanarak çocuğun vücudunu tahriş olmaktan koruyun. Üçüncü bölümde ise kızı beşiğine yatırıp uyutun ve Dördüncü bölümde de uyanan çocuğa mamasını yedirin. Beşinci bölümde karnı doyan çocuğu oyun alanına alarak onunla bebek oyunları oynayın. Altıncı bölümde açlarını tarayıp yeni ve temiz elbiseler giydirerek bebek bakma oyunu oynamayı bir ileriki seviyeye götürün.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar