Dağınık Ev Temizleme

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2351" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>
Dağınık Ev Temizleme
5/5 - (1 oy kullanıldı.)

Dağınık ev temizleme oyunu altı bölümden oluşmakta. Her bölümde yapacağınız işlemler ekranda görünen beyaz renkteki el sizi  yönlendiriyor. Menü sayfasında görünen iki katlı evin her bir bölmesini ayrı ayrı toparlamalısınız. Evin giriş katında yatak odası ve mutfak, ikinci katında ise banyo ve elbiselerin bulunduğu bir oda yer alıyor. Önce banyoya tıklayıp ekranı büyütmelisiniz. Burada bulunan küvet ve klozeti mikrop öldürücü detarjnlar ile güzelce siliyoruz. Kuveti sildikten sonra içini suyla doldurup güzel kokulu sabundan dökün. Sonra banyoda bulunan kirli olan renkli ve beyaz çamaşırları iki farklı çamaşır makinesine doldurup yıkayın. Yıkanan çamaşırları ipe asarak kurutun. İkinci bölümde elbise odasına geçip kıza birbirinden güzel elbiseler seçip giydirin.

Üçüncü bölümde birinci katta bulunan yatak odasına geçerek. Burada önce akvaryumdaki balığı çıkartıp akvaryumu bir güzelce silmelisiniz. Sonra da balığı temizlenmiş akvaryumun içine geri koyun. Etrafa dağılmış olan eşyaları yerlerine koyduktan sonra elektrikli süpürge ile yerleri iyice süpürün. Dördüncü bölümde evin dış cephesini, çatışını ve çevre düzenlemesini yapmalısınız.

Beşinci bölümde mutfağa geçin. Birikmiş olan bulaşıkları yıkayıp duruladıktan sonra yerlerine yerleştirin. Sonrada küf tutmuş olan buzdolabını baştan aşağıya bir güzel silin. Marketten yeni aldığınız ürünleri buzdolabına yerli yerince yerleştirin. altıncı bölümde ise bahçede bulunan arabayı silip iyice yıkayın. Sonrada arabaya modifiye yaparak dağınık ev temizleme oyunu oynamayı tamamlayın. Kıza yardım edip evi bir güzel tertemiz yaparak mutlu bir hayat yaşamasını sağlayın.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar