Deniz kızı Makyaj Salonu Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2056" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

Deniz kızı makyaj Salonu oyunu Dört aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamalar menü sayfasında odalar şeklinde görünmektedir. İlk aşamada prensesin saçlarını yıkayıp yüzünü iyice temizleyin. Sivilceleri patlatıp uzamış kaşlarını düzgün bir şekilde cımbızla alın. Bunları ekranın alt tarafında bulunan malzemeleri prensesin üzerinde görürerek yapın. İkinci aşamada prensesin yüzüne boya ve kremler sürmelisiniz. Ekranın alt tarafında hem makyaj malzemesi hemde temizlik malzemeleri yer almaktadır. Sol taraftaki malzemeye tıkladığınızda ekranın sağ tarafında pencere açılıyor ve buradan renk yada şekil seçebiliyorsunuz. Sonrada prensesin yüzüne bu malzemeyi sürerek makyaj yapma işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

Üçüncü bölümde prensese tişört, etek elbise giydiriyor ve daha sonrasında takı takıyorsunuz. Son aşamada ise fotoğraf stüdyosunda resmini çekerek deniz kızı makyaj oyunu oynamayı bitirmiş oluyorsunuz.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar