Hair Challenge Rush Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2296" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

Hair challenge oyunu mause yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola kaydırarak oynayabilirsiniz. Parkurda farklı renklerde saç parçaları ve testereler bulunuyor. Parkurdaki saç parçalarını toplayarak kızın saçlarını uzatmaya çalışmalısınız. Uzayan saçlar testerelere yada yukarıdan aşağıya doğru hızla hareket eden testerelere çarparsa kesilerek kısalıyor. Testerelerin bazıları yerinde duruyor bazıları da sağa sola hareket ediyorlar.

Parkurun sonuna ulaştığınızda saçlarınızı alttarafa doğru sarkıtıyorsunuz. Uzattığınız saçlarınızın boyunu ölçerek para ödülü kazanıyorsunuz. Saçlarınız aşağıya doğru ne kadar çok sarkarsa o kadar çok para kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki LEVEL kısmından bölüm sayısını takip edebilirsiniz. Her bölümde farklı bir macera yaşayarak hair challenge oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar