Kirka.io Oyunu

<iframe id="game" src="https://www.kizoyunlari.org/oyunlar/?oyun=2380" frameborder="0" border="0" scrolling="no" style="width:100%;height:100%;min-height:100%;" allowfullscreen></iframe>

Kirka.io, hızlı tempolu ve dinamik oynanışa sahip, çok oyunculu bir 3D birinci şahıs nişancı oyunudur. Krunker.io gibi diğer web FPS oyunlarına göre biraz daha yavaş tempolu bir web FPS’sidir. Counter-Strike gibi bir oyun ama web tarayıcınızda oynayabilirsiniz. Bu çevrimiçi FPS oyununda parkur, ele geçirme noktası, takım savaşı ve tekli dövüş gibi özellikler bulunur. Bu oyun harika grafiklere ve harika ses efektlerine sahiptir. Gerçekten tarayıcınızda çok iyi çalışan bir FPS oyunudur.

Yıkıcı silah çeşitliliğiyle rakip oyuncularla mücadele edin. Düellolarınızı kazanmak için tam olarak nişan almanız gerekecek çünkü düşmanlar sizi yok etmek isteyecek.

Birçok farklı haritada iki oyun modu sunuluyor. Tek oyunculu savaş modunda oyuncular tek başına oynar ve kazanmak için turun sonunda en iyi puanı almanız gerekir. Rakiplerinizi ortadan kaldırarak veya kendinizi haritadaki yeşil bayrağa yerleştirerek puan kazanacaksınız.

Takım savaşı modu mavi takım ile kırmızı takım arasında savaşlar sunuyor, puan kazanmak için ölmeden düşmanlarınızı ortadan kaldırmanız gerekiyor. Oyun sonunda en çok puana sahip olan takım oyunu kazanır. Kirka.io’da hızlı ve ücretsiz bir hesap oluşturarak, profiliniz sayesinde ilerlemenizi kaydedebilir ve silahlarınız için deneyim, altın ve çeşitli kozmetik öğeler elde edebilirsiniz.

Kirka.io nasıl oynanır?

Kirka io, Minecraft tarzı çok oyunculu bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Oyun birinci şahıs bakış açısıyla tasarlanmıştır. Oyunda savaştan sağ kalan son kişi siz olmalısınız. Oyunda dünyanın her yerinden birçok farklı rakiple karşılaşacaksınız. Erken elenmeden oyunda en yüksek puanı alan oyuncu olmak için becerilerinizi ve taktiklerinizi kullanmalısınız. Bu, hiçbir indirmeye veya oturum açmaya gerek kalmadan tarayıcınızda oynayabileceğiniz, son derece rekabetçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bir hesap oluşturun, deneyim kazanın, seviye atlayın ve ilerledikçe ödüller kazanın.

Oyun bir klan oluşturma ve üye alma fırsatı sunuyor. Her ayın sonunda en çok puana sahip olan klan bir ödül kazanacaktır.

W: İlerleme

S: Geri

C: Sola dönün

Soru: Sağa dönün

Boşluk tuşu: Atla

C: Çömelme

Shift: Çalıştırma

Sol fare tıklaması: Vur

Sağ fare tıklaması: Nişan Al

Soru: Silahı değiştir

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

Benzer Oyunlar