Elsa Oyunları

 

Elsa oyunları kategorimizde makyaj, giydirme, gelinlik, ameliyat, doktor, bebek bakıcısı, boyama, güzellik salonu ve puzzle gibi birçok farklı uygulama bulunmaktadır.

Giydirme uygulamalarında Buz Kraliçesi’nin sarayda hangi kıyafetleri giyeceğini seçin. Ayrıca yakışıklı prensle evlenecek olan Dondurulmuş Kraliçe için birbirinden güzel gelinlik tasarımlarını deniyorsunuz. Ameliyat sırasında geçirdiği kaza sonucu kolu, bacağı ve kalçası kırılan prensesi iyileştirmek için kemikleri birbirine yapıştırılarak tedavi ediliyor. Doktor ziyaretlerinde en küçük prensesin doğum kontrolü yaptırdığından ve virüslere karşı aşılandığından emin olursunuz. Bebek bakıcılığı uygulamalarında küçük prensesleri besleyerek ve bezlerini değiştirerek onlarla ilgileniyorsunuz. Boyama uygulamalarında karlar diyarındaki sarayları ve prensesleri istediğiniz renklere boyayarak istediğiniz dünyayı yaratıyorsunuz. Güzellik salonu uygulamalarında prenseslerin sivilcelerini temizleyin ve büyüyen kaşlarını düzeltin. Özel olarak hazırlanmış kremlerle yüzünüze bakım yapar, cildinizin nefes almasını sağlarsınız. Bu şekilde prenseslerin yüzleri daha hareketli görünür. Makyaj bölümlerinde kraliçenin dudaklarına ruj, yüzüne ise fondöten sürüyorsunuz. Kirpik uygulayarak ve kaş çizerek yüzünüzü şekillendirin. Göz çevresini boyayarak prenseslerin dikkat çekmesini sağlarsınız. Bulmaca uygulamalarında öncelikle Karlar Ülkesi ve prenses resimlerini küçük parçalara ayırmanız gerekir. Daha sonra parçaları doğru yerlere yerleştirip çizimleri tamamlayın.

Kategorimizdeki tüm uygulamalar HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi kullanılarak yazıp geliştirildiğinden hem bilgisayarlarda hem de cep telefonu ve tabletlerde rahatlıkla açılıp çalıştırılabilmektedir. Sitemizi ziyaret edenler tüm uygulamalara online olarak ücretsiz olarak ulaşabilmektedir. Ayrıca uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileriyle geliştirildiğinden 3D görsellere sahiptir. Böylece Elsa oyunlarını oynarken hem eğlenebilecek hem de her uygulamada Karlar Ülkesi Prensesleri ile farklı bir maceraya başlamanın keyfini çıkarabileceksiniz.