Barbie Oyunları

 

Barbie oyunları kategorimizde makyaj, giydirme, kuaförlük, ameliyat, boyama, güzellik salonu ve dövme gibi birçok farklı uygulama bulunmaktadır.

Giydirme uygulamalarında güzel kızın partilerde, mezuniyetlerde ve günlük hayatta giyeceği kıyafetleri seçin. Ameliyat sırasında geçirdiği kaza sonucu kolu, bacağı ve kalçası kırılan prensesi iyileştirmek için kemikleri birbirine yapıştırılarak tedavi ediliyor. Kuaför uygulamalarında güzel kızın saçını kesip boyarsınız. Daha sonra farklı tarzlarda örerek şekil veriyorsunuz. Güzellik salonu uygulamalarında güzel kızın sivilcelerini temizler ve büyüyen kaşlarını düzeltirsiniz. Özel olarak hazırlanmış kremlerle yüzünüze bakım yapar, cildinizin nefes almasını sağlarsınız. Bu şekilde kızın yüzü daha hareketli görünür. Makyaj bölümlerinde kızın dudaklarına ruj, yüzüne ise fondöten sürüyorsunuz. Kirpik uygulayarak ve kaş çizerek yüzünüzü şekillendirin. Göz çevresini boyayarak güzel kızın dikkat çekmesini sağlarsınız. Dövme uygulamalarında kız çocuğunun vücudunun farklı bölgelerine geçici veya kalıcı şekiller çizilir.

Kategorimizdeki tüm uygulamalar HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi kullanılarak yazıp geliştirildiğinden hem bilgisayarlarda hem de cep telefonu ve tabletlerde rahatlıkla açılıp çalıştırılabilmektedir. Sitemizi ziyaret edenler tüm uygulamalara online olarak ücretsiz olarak ulaşabilmektedir. Ayrıca uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileriyle geliştirildiğinden 3D görsellere sahiptir. Böylece Barbie oyunlarını oynarken hem eğlenebilecek hem de her uygulamada güzel kıza farklı makyaj ve giydirme keyfi yaşatabileceksiniz.

12