Makyaj Oyunları

 

Makyaj oyunları kategorimizdeki uygulamaları kullanırken kendinizi bir güzellik salonu çalışanı gibi hissedeceksiniz. Bu uygulamalar sayesinde yüz bakımı, saç modelleri, göz çevresi boyama, kirpik ve kaş şekillendirme, el ve ayak bakımı ve tırnak boyamayı öğreneceksiniz.

Yüz bakımı bölümlerinde kızların sivilcelerini temizleyin ve istenmeyen tüyleri düzeltin. Özel olarak hazırlanmış doğal kremlerden kızların yüzlerine maske yapıyorsunuz. Göz altı torbalarını ortadan kaldırmak için salatalık dilimleri gibi doğal ürünler kullanın. Kızların yüzlerini nemlendirici kremler ve spreylerle ovalayın ve ciltlerinin nefes almasını sağlayın. Son olarak kızların yüzlerine basınçlı sıcak buhar uygulanarak ciltteki gözenekler açılır. Saç modeli bölümlerinde kızların saçlarını kesip şekillendiriyorsunuz. Saçlarınızı ayırıp örerek yeni bir stil yaratın. Göz makyajı uygulamalarında göz çevresi göz rengine göre boyanarak küçük dövmeler yapılır. Kirpik ve kaş şekillendirme uygulamalarında kalın kaş kılları kesilerek inceltilir veya kaş bölgesi boya kalemleriyle renklendirilerek kalınlaştırılır.

Manikür ve pedikür uygulamalarında kız çocukların ayak ve el bakımına özen gösterirsiniz. Özel olarak hazırlanmış kremler ile el ve ayaklarınızın cildini yumuşatıp, hava almasını sağlarsınız. Daha sonra tırnaklarınızı kesip boyayarak manikür ve pedikür işlemini tamamlıyorsunuz. Makyaj oyunları oynarken sanki bir güzellik salonu çalışanı gibi kızlarla bizzat ilgileniyorsunuz. Her uygulamada yapılan işlem ve adımlar gerçek hayatta yapılan işlem ve adımlarla birebir aynıdır. Dolayısıyla kategorimizdeki her uygulamada vakit geçirdikçe kendinizi gerçek bir simülasyonun içinde bulacaksınız.